MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HİZMET YAĞMURU

MANAVGAT BELED¦-YES¦-'NDEN H¦-ZMET YA¦ŞMURU

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HİZMET YAĞMURU

İnsan odaklı, sosyal belediyecilik ilkesiyle çalışan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, halkın yararına olacak hizmetlerini ara vermeden sürdürüyor. Kent halkına büyük yatırım ve hizmetleri sunan Başkan Sözen, ihtiyaçları göz önünde bulundurarak yeni çalışmalar yapıyor.

Başkan Şükrü Sözen’in talimatıyla harekete geçip tüm ekipleriyle hizmet için seferber olan Manavgat Belediyesi, 2016 Ağustos ayında kent halkına açılışlar, sergiler, temel atma törenleri ile dolu dolu bir ay yaşatacak.

SÖZEN’DEN DAVET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Ağustos ayı içerisinde yapılacak tüm açılış ve temel atma ve etkinliklere Manavgat halkını davet etti. Başkan Şükrü Sözen, “Türkiye’mizin son günlerde yaşadığı karanlık günlere inat, bizler hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Bu sıkıntılı süreçleri en iyi çalışarak ve halkımıza hak ettiği hizmetleri sunarak aşacağımıza inanıyoruz. Bu kapsamda yaya köprüsü temel atma törenimize, Atatürk ve Fevzi paşa Caddeleri, Nikah Salonu ve Giritliler Evi ve sergi açılışlarımıza tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz.

KURSİYERLERİN SERGİSİ SİDE’DE

Manavgat Belediyesi Ağustos ayı etkinlikleri kapsamında 5 Ağustos Cuma günü Saat 19.30’da Side Kültür Evi’nde İbrahim Sözen Gençlik Merkezi kursiyerlerinin yaptığı birbirinden güzel el emeği göz nuru ürünlerini muhteşem bir sergiyle görücüye çıkaracak.

NİKAH SALONU AÇILIŞI

10 Ağustos Çarşamba günü Saat 19.30’da ise Yukarıpazarcı Irmak Kıyısı belediye altında yaptırılan Nikah Salonu halkın katılacağı açılış töreni ile hizmete girecek.

YAYA KÖPRÜSÜNÜN TEMELİ ATILACAK

19 Ağustos Cuma Günü Saat 20.00’de ise Yukarıpazarcı Irmak Kıyısı’nı Yukarıhisar Irmak Kıyısı’na bağlayacak modern yaya köprüsünün temel atma töreni, yine halkın katılımıyla yapılacak.

ATATÜRK ve FEVZİPAŞA CADDELERİ AÇILIYOR

22 Ağustos Pazartesi günü saat 20.00’da ise Manavgat Belediyesi tarafından düzenlemesi tamamlanan Atatürk ve Fevzipaşa Caddeleri’nin açılışı düzenlenecek olan büyük bir organizasyon ile yapılacak.

GİRİTLİLER EVİ TARİHİN İZLERİNİ YANSITACAK

25 Ağustos Perşembe Saat 19.30’da kentimize Manavgat Belediyesi tarafından ilk defa kazandırılacak Side Kent Müzesi Giritliler Evi’nin açılışı yapılacak. Uzun süren hazırlıklar neticesinde oluşturulan Giritliler Evi Manavgat’taki kültür, sanat ve tarihin izlerini tüm açıklığıyla günümüze taşıyacak