PLAJDA VOLEYBOL ŞENLİĞİ BAŞLADI

image66

PLAJDA VOLEYBOL ŞENLİĞİ BAŞLADI

Manavgat Belediyesi'nin yaz etkinlikleri kapsamında ilkini gerçekleştirdiği Plaj Voleybolu Turnuvası halk takımı maçları ile başladı. Boğaz Otel Plajında yapılan turnuvanın ilk gününde heyecanlı maçlara sahne oldu.

Manavgat Belediyesi'nin yaz etkinlikleri kapsamında ilkini gerçekleştirdiği Plaj Voleybolu Turnuvası halk takımlarının katılımı ile başladı. Yaz aylarını keyifli bir hale getirmek ve Manavgat halkına sporu sevdirmek amacı ile düzenlenen turnuva, 26 - 31 Temmuz tarihleri arasında devam edecek. Boğaz Otel Plajı’nda yapılan turnuvanın açılış günü maçlarını izlemeye Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye meclis üyeleri ve sporseverler katıldı. 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla açılan voleybol turnuvası heyecan dolu anlara sahne oldu.

image60

Şampiyon voleybolcular geliyor

Halk takımları kategorisine 16 erkek ve 8 bayan takımı katılacağı, Manavgat Cup'ın startının ise 8 Temmuz perşembe günü verileceği belirtildi. Manavgat Cup'ta Türkiye ve Avrupa Şampiyonalarında boy gösteren yerli ve yabancı kadın sporculardan oluşan 8 takımın turnuvaya dahil olacağı açıklandı. Profesyonel oyuncuların ve halk takımlarının ayrı ayrı yapacağı karşılaşmalar sonucunda yarı final ve final müsabakaları ile turnuvanın şampiyonu belli olacak. Her gün 8 mücadelenin yapıldığı maçlar saat 19.30 da başlıyor. Katılan takımlara katılım belgesi verilirken, dereceye giren takımlar ise kupa ve madalyalarını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in elinden alacak.

image77

586A9687 (2)