MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ

MANAAVGAT BELED¦-YES¦-'NDEN +£CRETS¦-Z ¦-NTERNET H¦-ZMET¦- (6)

MANAVGAT BELEDİYESİ'NDEN ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile hizmetlerine devam eden Manavgat Belediyesi şimdi de Cumhuriyet Meydanı’nda ücretsiz internet hizmeti başlattı.Manavgat Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekledi.

Manavgat Belediyesi, kentin en işlek bölgesi olan Cumhuriyet Meydanı’nda ücretsiz internet hizmeti başlattı. Cumhuriyet Meydanı bölgesinde bulunan vatandaşlar artık ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilecek. Wi-fi uygulaması ile ilgili alt yapı çalışmalarının tamamlandığı, uygulamadan yararlanmak isteyenlerin, TC kimlik numaraları ve cep telefon numaraları ile gelen şifreyi girdikten sonra istedikleri zaman bu hizmetten yararlanabilecekleri belirtildi. Bir kişinin haftada 150 dakikalık ücretsiz wi-fi hizmetinden faydalanabileceği de açıkladı.

MANAAVGAT BELED¦-YES¦-'NDEN +£CRETS¦-Z ¦-NTERNET H¦-ZMET¦- (3)

ÜCRETSİZ, HIZLI ve GÜVENLİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “İnternet günümüz dünyasında hayatımızın çok önemli bir bölümünü teşkil etmekte. Biz sosyal belediyecilik anlayışımız doğrultusunda, vatandaşlarımızın ücretsiz, hızlı ve güvenli bir internet bağlantısı ile tüm dünyadaki gelişmelere anında ulaşabilmeleri için kentimizin özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu Cumhuriyet Meydanı’nda ücretsiz internet hizmetini başlattık. İlerleyen günlerde wi-fi hizmetini ihtiyaç bulunan bölgelere de taşıyacağız" dedi. Büyükşehir Belediyesi'ne çağa uyan hizmetlerinden dolayı teşekkür eden vatandaşlar, bu hizmetin yaygınlaşarak devam etmesini dilediklerini belirtti.

MANAAVGAT BELED¦-YES¦-'NDEN +£CRETS¦-Z ¦-NTERNET H¦-ZMET¦- (8)