MANAVGAT BELEDİYESİ OLARAK 7. ANTALYA ŞEHİRCİLİK VE TEKNOL

350X200 fuar 2

MANAVGAT BELEDİYESİ, 7. ANTALYA ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARINDA YERİNİ ALDI

Manavgat Belediyesi, Türkiye’nin en büyük şehircilik fuarı olma yolunda ilerleyen 7. Antalya City Expo Fuarı’nda, “Manavgat şimdi daha mutlu” sloganıyla yer alacak.

23-26 Mart 2017 tarihlerinde ANFAŞ Expo Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek olan organizasyonda Manavgat Belediyesi’nin yürütmekte olduğu ve hedeflediği projelerin tanıtımı yapılacak. Bir çok belediyenin ve özel sektörden temsilcilerin katılımları ile gerçekleştirilen . Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, belediyelerin yaptığı işlerin görücüye çıkmasına aynı zamanda sektörün birbiri ile yakın gruplarının bir araya gelmesini sağlayacak. 23 Mart Perşembe günü başlayacak olan fuara Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri katılarak Manavgat’ı temsil edecek.

MANAVGAT +ަ-MD¦- DAHA MUTLU

Fuarda Manavgat Belediyesi’nin hizmetlerini ve kentimizi tanıtmak amacıyla son derece büyük ve modern bir stant da hazır hale getirildi. Stant ziyaretçileri, belediye hizmetlerini videolu görsellerden takip edebilecek. Manavgat Belediyesi standının çok sayıda protokol üyesi ile Antalya ve Manavgat halkının da ziyaret etmesi bekleniyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm Manavgat halkını 23, 24 ve 25 Mart tarihlerinde, Antalya’daki Manavgat Belediyesi fuar standına davet etti.

KATILIMLARINIZI BEKLERİZ...