MANAVGAT BELEDİYESİ HUZUREVİ'NDE 8 MART KUTLAMASI YAPILDI

IMG_7615

MANAVGAT BELEDİYESİ HUZUREVİ'NDE 8 MART KUTLAMASI YAPILDI

Manavgat Belediyesi Huzurevi tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, huzurevi sakinleri unutulmaz bir gün yaşadı.

Her yıl kutlanan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Manavgat Belediyesi Huzurevinde düzenlenen etkinlikle kutlandı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in de katıldığı kutlamada huzurevi sakinleri ve öğretmenleri ile birlikte pasta kesti. Kutlamaya erkenden gelen Başkan Sözen önce erkek huzurevi sakinleri ile bahçede oturup çay içti.

IMG_7481

Manavgat ve geleceği hakkında kısa bir süre sohbet edildi. Huzurevi sakinlerinin resim ve el işlerinin sergilendiği kısmı gezen Başkan Sözen, eserleri tek tek inceledi. Bütün öğretmenler ve huzurevi sakinleri bir araya gelerek 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü için pasta kesimi yaptı. Başkan Sözen bütün bayanların tek tek Kadınlar Günü'nü kutlayarak özel olarak hazırlanmış çiçek demetlerini ve karanfilleri dağıttı.Huzurevi sakinleri, Böyle özel günlerde kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan Başkan Sözen'e teşekkür etti.

IMG_7545

IMG_7559

IMG_7572