BAŞKAN SÖZEN’DEN HUZUREVİNE ANNELER GÜNÜ ZİYARETİ

DEN_8903

BAŞKAN SÖZEN’DEN HUZUREVİNE ANNELER GÜNÜ ZİYARETİ

Huzurevi faaliyete geçmeden önce, “Biz ne zaman Huzurevimizi açar, orada kalan babalarımızı, annelerimizi bayramlarda, anneler gününde, babalar gününde ziyaret eder ellerini öperiz, işte o zaman gözlerimiz dolar ağlarız” diyen Başkan Şükrü Sözen, bu dileğini Anneler Günü’nde gerçekleştirdi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Anneler Günü’nde Manavgat Belediyesi Huzurevi’nde yaşayan anneleri unutmayarak belediye başkan yardımcıları ile birlikte ziyaret organize etti. Özel olarak yaptırdığı buket çiçekler ve karanfillerle birlikte Huzurevi’ne giden Başkan Sözen’i Huzurevi Müdürü Rahmiye Demirtaş ve çalışanlar karşıladı.

DEN_8854

Huzurevi’nde yaşayan anneler, Başkan Sözen’i büyük bir titizlikle döşenmiş şark köşesi ve etkinlik odalarında karşıladı. Başkan Sözen buket çiçeklerini annelere ellerini öperek sundu. Keyifli sohbetin sonrasında Huzurevi çalışanları tarafından hazırlanan Anneler Günü pastası yine Başkan Sözen ve anneler tarafından mumları üflenerek kesildi. Başkan Sözen’in ziyaretinden oldukça memnun olan huzurevi sakinleri, “Allah ondan razı olsun. Bizi hiç yalnız bırakmıyor. Böylesine güzel bir mekanı bizlere kazandıran Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

DEN_8867

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Allah bize bu Huzurevini açarak büyüklerimize hizmet etmek imkanını nasip etti. Huzurevinde yaşayan sakinlerimiz hepimizin annesi ve babası. Onları her fırsatta ziyaret ediyor, hayır dualarını alıyoruz. Bu mutlu günde de onlara gelerek ellerini öptük. Huzurevimize ilgi göstererek büyüklerimizi yalnız bırakmayan tüm Manavgat halkına da teşekkür ediyorum” dedi.