BELEDİYE PERSONELİNE HİJYEN SERVİS VE DAVRANIŞ EĞİTİMİ

DSC_3447

BELEDİYE PERSONELİNE HİJYEN

SERVİS VE DAVRANIŞ EĞİTİMİ

Manavgat Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Boğaz Otel ve çay bahçelerinde görev yapan 45 personele, hijyen, yiyecek, içecek servisi ve mutfak eğitimi ile sosyal davranışlar eğitimi verildi.

Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu işbirliğindeki eğitime belediye personeli tam kadro katıldı. Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Hamza Yalçın tarafından verilen eğitimlere katılan personel, hem eğlendi hem meslekleriyle ilgili detaylı bilgilere sahip oldu. Çalışma saatlerine göre sabah ve öğlen olmak üzere iki etapta verilen eğitimlere katılan belediye personeli Öğretim Görevlisi Hamza Yalçın’ı can kulağıyla dinledi. Hamza Yalçın, personelin servis yaparken uyması gereken kuralları esprili bir dille ve küçük hikayelerle bütünleştirerek anlatmaya çalıştı. Takım ruhu, görgü ve nezaket kuralları ve temizliğin önemine değinen Hamza Yalçın, personelin konularla ilgili sorularına da yanıtlar verdi.

DSC_3452

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen eğitim semineri sonunda belediye personeline katılım belgeleri verildi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye personelinin eğitimine son derece önem verdiklerini belirterek eğitimlere devam edeceklerini söyledi.

DSC_3462