BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA KAR SÜRPRİZİ

Untitled-1

BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA KAR SÜRPRİZİ

Manavgat Belediyesi, karne tatilinde çocukları karla buluşturmak amacıyla Cumartesi günü saat 11.00’den itibaren Atatürk Kültür Merkezi önünde KAR-NE Şenliği düzenleyecek. Başkan Sözen, çocuklar için yaylalardan kamyonlarla kar getirtecek

Manavgat Belediyesi yarıyıl tatiline girecek olan Manavgatlı çocuklar için kar sürprizi hazırladı. Manavgat Belediyesi Cumartesi günü, bu yıl 4’üncüsü yapılacak olan KAR-NE Şenliği’ne hazırlanıyor. Başkan Sözen, Manavgat’ı karla buluşturmak için yaylalardan kamyonlarla kar getirerek Atatürk Kültür Merkezi önüne serecek. "Haydi çocuklar kar topu oynamaya" sloganıyla düzenlenecek olan KAR-NE Şenliği, Manavgatlı çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

DJI_0015

Gün içinde Başkan Şükrü Sözen de çocuklarla bir araya gelerek kartopu oynayacak. Başkan Şükrü Sözen, geçen yıllarda yapılan KAR-NE Şenliğinin çocuklar tarafından büyük ilgi gördüğünü belirterek, bu yıl da çocukları karla buluşturmaya karar verdiklerini dile getirdi. Sözen, “Bu ülkenin geleceği olan çocuklarla bir arada olabilmek, onları mutlu etmek, yüzlerindeki tebessümü görebilmek için KAR-NE Şenliği düzenliyoruz. Hayatlarında belki de hiç kar görmemiş çocuklarımız gönüllerince eğlensin istiyoruz. Son derece keyifli bir ortamı oluşturmak için hazırlıklarımız devam ediyor. Toros dağlarının yüksek kısımlarında bulunan temiz karları çocuklarımız için getireceğiz. Tüm halkımızı Cumartesi günü Saat 11.00’de Atatürk Kültür Merkezi önündeki 4. KAR-NE Şenliğimize bekliyoruz” dedi.

MNVG0526

7K4A9980