AKP İlçe Yönetiminden Başkan Sözen`e Ziyaret

19AKP Manavgat İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`i ziyaret etti.

Başkan Sözen Mekteplioğlu ve yönetimini büyük nezaketle ağırlayarak yeni görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Sözen,``Nazik ziyaretiniz için size ve arkadaşlarınıza teşekkür ederim. Güzel bir kadroyla yola çıktınız. Sizin başarılı olmanız bölgemizin kazancıdır. Bölgesini ülkesini seven insanların siyasette yer almasından yanayım. Başarılı olan, toplum içinde yeri olan saygın insanların siyasette yer almaları kazançtır. İdealist düşüncelerle siyaset yapmak kutsaldır. Ancak günümüzde siyaseti koltuk uğruna,egoları uğruna yapanlar da var. Manavgat`a katkı için göreve talip olduğunuzu biliyoruz. Sizi de yakından tanıyorum.

Benim gönlümden geçen Manavgat menfaatlerini göz önüne alarak birlikte ortak hareket etmektir. Bu makamlar gelip geçicidir.Bugün biz oluruz yarın başkaları olabilir. Bu kapı sadece bize ait değildir. Her birinize açıktır. Manavgat`a ait bir kapıdır. Bu konuda her zaman hassas davranarak hareket etmeye çalıştım. Kentimize gelen bakanlarımızı devlet büyüklerimizi ağırlayıp, karşılamalarda bulunduk. Bu sürecin dostane bir şekilde devam etmesi en büyük temennimdir. Size ve arkadaşlarınıza tekrar başarılar diliyorum``dedi. AKP İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu ise, daha önce Başkan Sözen`in partilerine yaptığı ziyaretten çok memnun olduklarını bu nedenle iade-i ziyaret yaptıklarını söyledi. Mekteplioğlu,``Ziyaretlerimiz bundan sonra da inşallah sürecek. Bu ziyaretler Manavgat`a hizmet için olacaktır. Bizi ağırladığınız için yürekten teşekkür ediyoruz``dedi.