Şampiyon Futbolcular Başkan Sözen`i Ziyaret Etti

15Antalya Liselerarası Futbol Turnuvasında il birincisi olan Şelale Lisesi futbol takımı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`e verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Okul Müdürü Ömer Ünlü, Müdür Yardımcısı Orhan Veli Günay, Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Kahyaoğlu, ve Okul Aile Birliği yöneticileri de katıldı. Şampiyon takımın öğrencileri Başkan Sözen`e girişte bir buket çiçek hediye etti. Başkan Sözen, başarılı sporcuları toplantı masasında ağırlayarak uzun uzun sohbet etti. Okul Müdürü Ömer Ünlü, maçlarda ulaşımlarını sağlayarak destek olan Başkan Sözen`e teşekkür etti. Ünlü, ``Takımımız aynı zamanda Manavgat Belediyespor`un da alt yapısını oluşturuyor.Verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Katkılarınızla il şampiyonu olduk. Sizinle şampiyonluk sevincimizi paylaşmak için geldik``dedi.

Başkan Sözen ise, il genelinde yapılan liseler arası futbol turnuvasında birinci olan Şelale Lisesi Futbol Takımını tebrik ederek bu başarıyla çok gururlandıklarını vurguladı.Sözen şunları söyledi.``Teşekkür etmesi gereken birisi varsa o da biziz. Takdir edilmesi gereken bir başarı elde ettiniz. Gurur duydum. Sürecinizi yakından takip ettim. Sporu ve gençleri çok seviyorum. Gönlümüz daha çok katkı vermek istiyor. Bildiğiniz gibi Manavgat`ta pek çok takımımız var. Yerel yönetimler olarak hepsine el uzatmaya çalışıyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde her birine ayrı destek vermek istiyoruz. Sporun gençlerin hayatında olması gerektiğine inanıyorum. Atatürk de spora ve sporcuya değer vermiştir.O`nun izinde yürüyoruz. Sizin yaşınızda ben de lisanslı oyuncuydum. Sizleri çok iyi anlıyorum. Bütün Manavgat`ı gururlandıran başarınız için tekrar tebrik ediyorum. Ancak mücadeleniz henüz bitmedi. Yeni başlıyor. Aynı azim ve kararlılıkla çalışarak yeni başarılar elde etmenizi istiyorum. Müsait olduğum sürece maçlarınızı da takip edeceğim``dedi.