Başkan Sözen`e Ziyaretçi Akını

30Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,bir yandan kentte yeni başlayacağı projeler ve devam eden işlerin planlanması için harıl harıl çalışırken bir yandan da ``Hayırlı uğurlu olsun`` ziyareti yapan vatandaşları da büyük nezaketle ağırlıyor.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bir yandan kentte yeni başlayacağı projeler ve devam eden işlerin planlanması için harıl harıl çalışırken bir yandan da ``Hayırlı uğurlu olsun`` ziyareti yapan vatandaşları da büyük nezaketle ağırlıyor.Dün Başkan Sözen`in konukları arasında Manavgat Kaymakamlığı`na vekaleten bakan Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren,DSP İl Başkanı Metin Oktay ve İlçe Başkanı Ahmet Çakmak,Kızılot Belediye Başkanı Mustafa Keçer,Eğitim-Sen Başkanı Fethi Kurt ile İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı ve yönetimi yer aldı.Manavgat Kaymakamlığı`na vekaleten yürüten Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren,Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`e görevinde başarılar diledi.Başkan Sözen de vekil Kaymakam`ın çalışmalarında her türlü desteği vereceklerini söyledi.

DSP İl Başkanı ve Kızılot Belediye Başkanı Keçer geldi
Demokratik Sol Parti`nin Antalya İl Başkanı Metin Oktay ise Parti Meclisi üyesi Aydanur Gül,yönetim kurulu üyeleri Güveriye Köse,Bülent Ecevit Aydın,Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Çil ve Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Çakmak ile Sözen`in ziyaretine geldi.Başkan Sözen,DSP`li konuklarını nezaketle ağırladı.

İl Başkanı Metin Oktay,Başkan Sözen`in yanında olduklarını dile getirdi.Kızılot Belediye Başkanı Mustafa Keçer ise meclis üyeleri Süleyman Suntur,Mehmet Ay,Erkan Hayıt,Dursun Çınar,Mehmet Erdoğan ve Mestan Muku ile merkez mahallesi muhtarı Ahmet Özer ile birlikte Sözen`in ziyaretine geldi.Keçer, Başkan Sözen`in görevine dönmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Sözen ise,belediyeler olarak birlikte uyum için çalışacaklarını söyledi.Gün içerisinde İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Resul Aksakal,Başkan Yardımcısı Sami Çelik, Eyüp Şahin ile Okul Müdürü Yunus Yiğiterol da ziyarete geldi.

Başkan Sözen okul aile birliği yönetimine yıl içerisinde eğitim alanında desteklerinin süreceğini dile getirdi.Türk Eğitim-Sen Antalya 2 No`lu Şube Başkanı Fethi Kurt ve yönetim kurulu üyeleri de Başkan Sözen`in ziyaretçileri arasında yer aldı. Fethi Kurt,Başkan Sözen`e sendikanın Atatürk rozetini hediye ederek yakasına elleriyle taktı. Başkan Sözen,nazik ziyaret için Kurt`a teşekkür eti.