İnönü`nün Manevi Kızı Başkan Sözen`i Ziyaret Etti

27İsmet İnönü`nün bakıp okuttuğu manevi kızı hayırsever Dr.Gülsen Toral,Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`i makamında ziyaret ederek hayata geçirmek istediği projelerine destek istedi. Başkan Sözen ise her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi

Türkiye Cumhuriyeti`nin 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü`nün manevi kızı hayırsever Doktor Gülsen Toral, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen`i makamında ziyaret etti.İsmet İnönü`nün doğumundan itibaren bakıp okuttuğu Gülsen Toral,Manavgat`ta bir hastane veya huzurevi yapmak istediğini dile getirdi.Hali hazırda Çolaklı ve Gazipaşa`daki evlerinde maddi imkanları yetersiz çocukları barındırıp okuttuğunu belirten Toral, buna benzer girişimleri verilebilecek destekle Manavgat`ta da hayata geçirebileceğini anlattı. Kendisine arazi verilmesi halinde Manavgat`a bir hastane veya huzurevi yapabileceğini anlatan Toral,Sözen`den yardım istedi.

İsmet İnönü`nün manevi kızı Gülsen Toral`ı büyük bir nezaketle ağırlayan Başkan Sözen,projelerin net bir şekilde hazırlanıp önüne konması halinde gereken desteğin verilebileceğini söyledi.Sözen,``Çok kıymetli büyüğümüz bizi ziyarete gelerek projeleri olduğunu söyledi. Öncelikle böylesine hayırsever büyüklerimizle tanıştığım için kendimi mutlu ve onurlu hissettim.Manavgat`ın iyiliği ve güzelliği için yapılabilecek her şeye biz varız. Hepimiz Manavgat için çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu değerli büyüğümüzle yapılabilecek iyi işlerde buluşmak bizleri de gururlandırır. Düşünceleri için kendisine teşekkür ediyoruz``dedi.