Başkan Sözen Muhtarları Dinledi

22Manavgat`ın eksiklerinin giderilmesi,yarım kalan işlerin tamamlanması için bütün birimlerini seferber eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,dün bütün mahalle muhtarlarıyla da toplantı yaptı.

Makam odasındaki toplantıya Eskihisar Mahalle Muhtarı Nazım Köseloğlu, Yukarıhisar Muhtarı Ali Oğuz,Y. Pazarcı Mah.Muhtarı M.Ali Şahin,Emek Mahalle Muhtarı Ahmet Uyar,Salkımevler Muhtarı Soner Çevik,Kavaklı Mahallesi Muhtarı Mehmet Coşluoğlu,Sorgun Mahallesi Muhtarı Hüseyin Şen,Bahçelievler Mahalle Muhtarı Nazmi Demir,Milli Egemenlik Muhtarı Aydın Şirin,Aydınevler Muhtarı Tahsin Yılmaz,Kasaplar Mahalle Muhtarı Hasan Öğrekçi,Örnek Mahallesi Muhtarı Seyit Atik,Şelale Mahalle Muhtarı Hasan Öz, Aşağıpazarcı Muhtarı İlhan Özden, Mimar Sinan Mahale Muhtarı Nevzat Kaya,Aşağıhisar Mahalle Muhtarı Nadir Oğuz katıldı.

Bütün mahalle muhtarlarını tek tek dinleyerek mahallelerdeki durum ile ilgili bilgiler alan Başkan Sözen, toplantı sonrasında ise isteklerin biran önce yerine getirilmesi için ilgili birimlere talimatlar verdi. Yapılan toplantıdan son derece memnun olduklarını dile getiren muhtarlar, Başkan Sözen`den bu toplantıların rutine bağlanmasını istedi.

Başkan Sözen ise,``Belediye hepinizin evi,herhangi sıkıntı,dilek,istek ve şikayetlerinizde her an gelebilirsiniz.Bazen sizler gelirsiniz,bazen de mahallelerdeki çalışmaları yerinde görebilmek için bizler geliriz.Kentimizin güzelleşmesi için sizlerin desteği;yardımı ve paylaşımlarına ihtiyacımız var.Hep birlikte elele vererek güzel çalışmalara imza atacağıma inancım sonsuz``diye konuştu.