Başkan Sözen, Dur Durak Bilmiyor

18Başkan SÖZEN Devlet Hastanesi ek bina inşaatındaki çalışmaları denetledi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kentin hemen her noktasında devam eden işleri, denetleyip, incelemek amacıyla iş gününün yoğun kısmını kent gezilerine ayırıyor. Başkan Sözen, yapımı devam Manavgat Devlet Hastanesi ek bina inşaatındaki içme suyu bağlantı çalışmalarını denetledi.

Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Kuru`yu önce makamında ziyaret eden Başkan Sözen, daha sonra çalışmaların yapıldığı yere geçti. İnşaat yerinde Başhekim Kuru ile birlikte sohbet edip, durum tespiti yapan Başkan Sözen, Devlet Hastanesi ek inşaatındaki her türlü alt yapı hizmetinin eksiksiz ve zamanında yerine getirileceğini söyledi. Başkan Sözen, Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Kuru`dan ayrılarak Devlet Hastanesi önünden geçen Sarılar Caddesi düzenlemesi ve Hastane önüne yapılacak olan kavşak giriş çıkış yerleriyle ilgili durum tespiti yaptı.

Başkan Sözen`e Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdür vekili Mustafa Kişioğlu da eşlik etti. Manavgat`ta yapılacak çok fazla iş olduğunu dile getiren Başkan Sözen, en akılcı, mantıklı ve hızlı şekilde vatandaşa hizmet götürmek için tüm birimlerini seferber ettiğini söyledi. Başkan Sözen,`` Manavgat`ımızın önümüzdeki yıllarda bambaşka çağdaş, modern bir kent görünüme bürüneceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Bu güç belediyemizde mevcuttur`` dedi.