GençlikMerkezi Voleybol Takımından Sözen`e Ziyaret
Manavgat Belediyesi Gençlik Merkezi`nin bu yıl oluşturduğu Voleybol Takımı,Belediye Başkanı Şükrü Sözen`i makamında ziyaret ederek takımın çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.
Ziyarete Takım antrenörü Murat Soydan ile genç voleybolcular Ercan Ogan,Ali Varol,Fatih Toker,Halil Öksüzoğlu, Mustafa Avşar,Tolga Sarıboğa,Sercan Yıldırım,Mehmet Okutan ve Garip Takan katıldı.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26821/163295.jpg)
Voleybolcuları büyük bir nezaketle ağırlayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,Aralık ayında başlayacak olan maçlarda iyi sonuçları Gençlik Merkezi voleybol takımından beklediğini dile getirdi.Başkan Sözen`e çiçek ve takımın formasını hediye eden genç sporcular,büyük başarılar elde etmek için sürekli çalıştıklarını söyledi.Başkan Sözen,``Gençlik Merkezi`nin kültür, sanat,spor alanında etkin olması beni çok sevindiriyor.Bana hediye edilen bu formayı ben de giyerek voleybol oynamak istiyorum.Sporcularımıza desteği bırakmayacağız.Onlardan başarılar bekliyoruz`` diye konuştu.