Başkan Sözen`den Okullara Kutlama Ziyareti
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü SÖZEN,24 Kasım Öğretmenler Günü`nde okulları gezerek öğretmenlerin gününü kutladı.
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 24 Kasım Öğretmenler Günü`nde okulları gezerek öğretmenlerin gününü kutladı. Sabah saatlerinde Manavgat Koleji`nde düzenlenen Öğretmenler Günü Kutlaması`na katılan Başkan Şükrü Sözen,program sonrasında kent içindeki okulları ziyaret etti.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26819/163276.jpg)
Ziyaretlerde öğretmen odalarına giren Başkan Sözen,öğretmenlerin ellerini tek tek sıktı.Onların gönüllerini aldı. Başkan Şükrü Sözen`e belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Bahçeşehir Koleji,Manavgat Lisesi, Çağlayan İlköğretim Okulu ve Manavgat Kız Teknik ve Meslek Lisesi`ne giden Başkan Sözen,okul müdürlerini de ziyaret ederek eksikler konusunda bilgi aldı.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26819/163278.jpg)
Manavgat Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Emine Çataltaş ise Öğretmenler Günü`nde kendilerini unutmayıp ziyaret eden Başkan Şükrü Sözen`e teşekkür sertifikası hediye etti.Başkan Sözen, günün anısına öğretmenlerle toplu fotoğraf da çektirdi.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26819/163279.jpg)
Öğretmenlerin günümüz zor ekonomik koşullarında mesleklerini zor icraa ettiklerini dile getiren Başkan Şükrü Sözen,onların şartlarının iyileştirilmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Sözen,``Çocuklarımızı, geleceğimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin gününü bir kere daha kutluyorum.Az maaşla zor bir meslek icra ediyorlar. Ancak elimizden pek bir şey gelmiyor.Dileğimiz öğretmenlerimizin çalışma şartlarının bir an önce iyileştirilmesi``diye konuştu.
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26819/163280.jpg)
![](http://d10fbf87uv1xiy.cloudfront.net/655/kicerik/26819/163281.jpg)