BAŞKAN SÖZEN, BÜKLÜCELİ ÇOCUKLARA VERDİĞİ PARK SÖZÜN

B+£KL+£CEL¦- +çOCUKLAR (1)

BAŞKAN SÖZEN, BÜKLÜCELİ ÇOCUKLARA VERDİĞİ PARK SÖZÜNÜ TUTTU

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 2014 yerel seçimleri öncesinde köyden mahalleye dönüşen Büklüce Mahallesi’ndeki çocuklara ve kadınlara verdiği park sözünü tuttu.

Manavgat Belediyesi ekipleri, Büklüce Mahallesi’nde camiinin yanında bulunan 1546 m2’lik alana park yapımı işlerini Başkan Sözen’in talimatıyla başlattı. Büklüce Mahallesi’ne yapılacak olan parkın halkın genç, yaşlı, kadın ve çocukların aktif bir şekilde kullanacağı şekilde tasarlanacağı belirtildi. Zemin çalışmalarının sürdürüldüğü parkta 313 m2 yürüyüş yolu, 30 m2 çocuk oyun alanı, dinlenme alanları ve fitness aletlerinin yer alacağı belirtildi.

B+£KL+£CE MAHALLES¦-'NDE PARK +çALI+ŞMASI (3)

Mahallede park çalışmalarının başlaması mahalle halkını da sevindirdi. Mahalle halkı, bölgede artık nefes alıp, vakit geçirebilecekleri bir parkın yapımını başlatan Başkan Sözen’e teşekkür etti. Çocuklar ise, “Başkan amcaya mahallemize park isteğimizi daha önce iletmiştik. Bize bu konuda söz vermişti. Şimdi arkadaşlarımızla birlikte rahatlıkla parkta oyun oynayabileceğiz. Başkan Amcaya teşekkür ederiz” dedi.

B+£KL+£CE MAHALLES¦-'NDE PARK +çALI+ŞMASI (1)