UĞUR MUMCU, MANAVGAT’TA ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİ İLE

ugur1

UĞUR MUMCU, MANAVGAT’TA ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİ İLE ANILDI

Gazeteci yazar Uğur Mumcu, aramızdan ayrılışının 26. yıl dönümünde Manavgat Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD) düzenlediği etkinliklerle anıldı.

Atatürk Kültür Merkezi’nde şair Ataol Behramoğlu ve müzisyen Haluk Çetin’in katılımıyla düzenlenen etkinliğe Manavgat halkı büyük ilgi gösterdi. Geceye, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, CHP ilçe seçim komitesi, partililer, ADD üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gecede Atatürkçü Düşünce Derneği Manavgat Şube Başkanı Yaşar Bulut, Uğur Mumcu’nun hayatı ile ilgili bir konuşma gerçekleştirdi.

MNVG1011

SÖZEN’E TEŞEKKÜR

Daha sonra sahneye çıkan Ataol Behramoğlu ve Haluk Çetin, Uğur Mumcu’nun sevdiği şair ve yazarların dizelerini Manavgat halkına müzik eşliğinde seslendirdi. Birçok sevilen sanatçının şarkılarına da yer verilen gecede, Manavgat halkından büyük alkış aldı. Etkinliğin sonunda Behramoğlu ve Çetin, kendilerini Manavgat halkıyla buluşturan Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Başkan Sözen ise şair Ataol Behramoğlu ve müzisyen Haluk Çetin’e teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

MNVG1058

MNVG1045

MNVG1128

MNVG1160

Tarih:28.01.2019