Başkan Sözen, Salkımevler Halkını Dinledi

17Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Salkımevler Kümeevler olarak bilinen 10 bloklu semt sakinleri ile buluştu.

Başkan Sözen`e Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Şimşek, Hasan Şekerlisoy, Belediye Meclis Üyesi Yusuf Sönmez, Zabıta Müdürü Turgay Şalgam, Fen İşleri Müdürü Mustafa Kişioğlu, Belediye Avukatları İbrahim Acar ile Fahri Açıkgöz de eşlik etti.

Belediyenin mülkiyetindeki toplantı salonunda bir araya gelen mahalle sakinleri, karşılarında Başkan Sözen`i görünce çok mutlu oldu.
Mahalle halkının sorunlarını bir bir dinleyen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, hemen çözüm bulması için de yanında getirdiği ekibine talimatlar verdi. Başkan Sözen, mahalle sakinlerine biten dairelerin aynı gün belediye olarak bedelinin ödenerek teslim alınacağı taahhütünü de verdi.

Başkan Sözen şunları söyledi,``Biten dairelerin bedelini teslimattan hemen sonra ödeyeceğiz. Öncelikle birbirimizin samimiyetine inanmamız gerekir. Bundan sonraki süreçte belediyenin ve sizin dairelerinizin rantını da yapacağımız düzenleme çalışmalarıyla artıracağız. Her birinizin düşünceleri benim için önemli.Biz de sizin gibi kooperatif üyesiyiz.Belediye olarak sorunlarınızın ortakçısıyız. Burayı Manavgat`ın en güzel yaşanılır merkezi haline getireceğim. Sorunları hep birlikte ortak olarak kısa sürede aşacağız. Ben sizlere yararlı olabilmek için ayağınıza geldim. Bundan böyle sorunlarınızı en kısa zamanda çözmek benim boynumun borcudur. Burası peyzajıyla, çevre düzenlemesiyle örnek bir yer olacak. Ancak beraber adım atmamız gerek`` dedi. Ziyaretten son derece memnun olan mahalle sakinleri ise, yaklaşımlarından dolayı Sözen`e teşekkür etti.