BAŞKAN SÖZEN’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİLLİ KUTLA

22

BAŞKAN SÖZEN’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİLLİ KUTLAMA

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Devlet Hastanesi, Yaşam Hastanesi, Hisar Tıp Merkezi, Akdeniz Hastanesi, Bilgi Hastanesi ve Anadolu Hastanesi ve sağlık ocaklarında görev yapan hekimler ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek kırmızı karanfil hediye etti.

Başkan Sözen tıp bayramı ziyaretlerine sabah saatlerinde başladı. Başkan Sözen ilk olarak Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Çınar’ı ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı, karanfilini hediye etti. Sözen ardından Devlet Hastanesindeki hekimleri ve sağlık çalışanlarını tek tek ziyaret ederek günlerini kutladı. Karşılarında Başkan Sözen’i gören hekimler oldukça sevinerek bu nazik davranışı nedeniyle teşekkür etti.

3

Başkan Şükrü Sözen ardından özel hastaneleri de ziyaret ederek burada tüm çalışanların tıp bayramlarını kutladı. Sözen sırasıyla Devlet Hastanesi, Yaşam Hastanesi, Hisar Tıp Merkezi, Akdeniz Hastanesi, Bilgi Hastanesi, Anadolu Hastanesi ve sağlık ocaklarını ziyaret etti. Başkan Sözen, “Sağlığımızı emanet ettiğimiz hekimlerimizin, günümüzün zor şartlarına rağmen mesleklerini yılmadan icra ettiklerini hepimiz biliyoruz. İnsan yaşamına değer veren ve bu uğurda mesleki ve yaşamsal değerlerine bağlı kalan tüm hekimlerimizin ve sektörde emek veren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, insan sevgisiyle örtüşen hayat anlayışlarının devamı nedeniyle tebrik ediyorum. Ulaştığımız, zamanımız yetmeyip işyerlerine gidemediğimiz tüm sağlık çalışanlarımızın gününü de buradan kutluyorum” dedi.

2

MNVG1583

MNVG1588

MNVG1591

MNVG1604

MNVG1636

Tarih:14.03.2019