BAŞKAN SÖZEN’DEN GELECEĞİN YÜZÜCÜLERİNE YÜZME HAVUZU

987

BAŞKAN SÖZEN’DEN GELECEĞİN YÜZÜCÜLERİNE YÜZME HAVUZU SÖZÜ

Başkan Sözen ve Milletvekili Tuba Vural Çokal, Manavgat Belediye Başkanlığı makamında Okullar arası Yüzme Şampiyonası’nda Antalya 3.’üncüsü olan İstek Antalya Yeditepe Koleji Manavgat Kampüsü Okul Yüzme Takımı öğrencilerini ağırlayarak çocukların başarı sevincini paylaştı.

Ziyarette Ortaokul Müdür Yardımcısı Birol Köse, İlkokul Müdür yardımcısı İrfan Tomruk ve Beden Eğitimi ve Yüzme Öğretmeni Çağlar Özdemir de katıldı. Yüzme takımının 21 öğrencisini toplantı masasında ağırlayan Başkan Sözen ve Milletvekili Çokal, başarılı sporcuları tebrik etti, onlarla sohbet etti. Yüzmeyi çok sevdiklerini belirten çocuklar, antrenmanlarını rahatlıkla yapabilmeleri için Başkan Şükrü Sözen’den kapalı yüzme havuzu talebinde bulundu.

DSC_8417

Başkan Şükrü Sözen de İbrahim Sözen Gençlik Merkezi bünyesinde yarı olimpik bir yüzme havuzunun bulunduğunu belirterek ancak yeniden görev alması halinde çocukların isteğini yerine getirerek daha büyük bir yüzme havuzu yaptıracağına söz verdi. Sözen, “Manavgat’ımızı gururlandırdıkları için öğrencilerimizi tebrik ediyor, gelecek hayatlarında başarılar diliyorum. Böylesine güzel çocuklarımızı yetiştiren öğretmen ve velilerimize ise teşekkür ediyorum. İyi yetişmiş, Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine bağlı yeni nesillere bu ülkenin çok ihtiyacı var. Biz de onların geleceğe umutla bakabilmeleri için üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz” dedi. Ardından öğrencilerle toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

DSC_8426

DSC_8429

Tarih: 07.03.2019