MANAVGAT’TA KIRMIZI ALARM DAYANIŞMASI

1

MANAVGAT’TA KIRMIZI ALARM DAYANIŞMASI

Antalya Valiliği tarafından il genelinde Kırmızı Alarm verilmesi Manavgat Belediyesi’ni harekete geçirdi. Başkan Şükrü Sözen, acil durum üzerine olası yağışlardan vatandaşların zarar görmemesi için Kriz Masası oluşturulmasını talimat verdi.

Dün gece Manavgat Belediyesi Fen İşleri, Park-Bahçeler, Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ASAT ve İtfaiye ekipleri, Manavgat Belediyesi’ne ait Fen İşleri Şantiyesinde bir araya gelerek adeta teyakkuza geçti. Başkan Şükrü Sözen’in önderliğindeki kriz masasında gece boyunca Belediye Başkan Yardımcıları Levent Ardıç ve İsmail Hakkı Ödevoğlu da gece boyunca ekiplerin başında nöbet tuttu.

_NVG0878

Manavgat Belediyesi ekipleri ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Kırmızı Alarm dayanışması büyük takdirle karşılandı. Gece boyunca ekipler Belediyenin 746 24 01 nolu telefonuna gelecek olası şikayetlere müdahale etmek için bekledi. Ancak yağışların çok fazla olmaması vatandaşlara ve ekiplere de rahat bir nefes aldırdı. Başkan Şükrü Sözen, “Antalya Valiliğimizden yapılan Kırmızı Alarm açıklaması üzerine tüm birimlerimizle seferber olarak gece boyunca nöbet tuttuk. Fen İşleri Müdürlüğü şantiyemize ASAT ve İtfaiye ekiplerimiz de gelerek bizlere destek verdiler. Gece boyunca halkımızın canını, malını korumak amacıyla bizlerle birlikte nöbet tutan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum. Yağışların beklenilenin altında olması ve büyük hasar oluşmaması en büyük tesellimiz ve sevincimizdir. Tüm Antalya ve Manavgat halkımıza geçmiş olsun diliyorum” dedi.

_NVG0907

_NVG0908

_NVG0909

_NVG0912

_NVG0903