ÖĞRENCİDEN GELEN HEDİYE BAŞKAN SÖZEN’İ DUYGULANDIRDI

hediye

ÖĞRENCİDEN GELEN HEDİYE BAŞKAN SÖZEN’İ DUYGULANDIRDI

Manavgat Koleji 2-B sınıfı öğrencisi Nehir Çelik, 6 ay süresince bin adet fotoğraftan oluşturduğu Atatürk Portresini Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e hediye etmek için ailesiyle birlikte ziyarete geldi. Nehir Çelik ve ailesini büyük bir nezaketle ağırlayan Başkan Şükrü Sözen, kendisine hediye edilen Atatürk Portresini görünce oldukça duygulandı.

Hediyesini büyük bir merakla açan Başkan Şükrü Sözen, el emeği eseri, makamına yerleştirdi. Başkan amcasına hediye vermek için 6 ay boyunca portre çalışması yaptığını belirten Nehir Çelik, resim çalışmalarına Mustafa Kemal Atatürk sevgisi ile devam edeceğini belirtti.

DSC_3006

Hatıra fotoğrafı sonrasında düşüncelerini belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, geleceğin, umudun ve aydınlık dolu yarınlara ulaşmanın Cumhuriyet ve Mustafa Kemal Atatürk’ün kazanımlarına sahip çıkılmasıyla başarıya ulaşabileceğini ifade etti. Başkan Şükrü Sözen, “ Nehir kızımızdan böylesine anlamlı bir hediye almak beni oldukça duygulandırdı ve gururlandırdı. Ailemize de ayrıca teşekkür ediyorum. Cumhuriyet ve Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk sevgisi ile yetişen bir nesil, ülkemizin kazanımlarına sahip çıkmaya devam edecektir. Bu vesile ile öğrencimize teşekkür ediyorum, bütün çocuklarımıza Atatürk ışığında aydınlık dolu yarınlar diliyorum” dedi.

DSC_3018

DSC_3027