MANAVGAT'TA 4 BİN ÖĞRENCİYE ÇANTA

+çANTA VE KIRTAS¦-YE (7)

MANAVGAT'TA 4 BİN ÖĞRENCİYE ÇANTA VE KIRTASİYE YARDIMI

Belediyenin imkan ve kaynaklarını halkla paylaşmayı ilke edinen Manavgat Belediyesi, eğitim yılı başlangıcında, ailelerin masraflarını hafifletmek amacıyla 4 bin adet çanta ve kırtasiye dağıtımı yaptı.

Eğitime her fırsatta destek veren Manavgat Belediyesi 2017 - 2018 eğitim yılı öncesinde yine güzel bir hizmete daha imza attı. İçerisinde bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği tüm kırtasiye malzemelerinin olduğu 4 bin adet çantanın dağıtımı, öğrenim belgelerini getiren öğrenciler ve ailelere yapıldı. Manavgat'ta ihtiyaç sahibi ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören kız ve erkek öğrencilere yönelik olarak ayrı ayrı hazırlanan çantalar, ailelerin beğenisi topladı. Çantalarını Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün organizasyonu ile Sosyal Market önünden alan veliler, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

+çANTA VE KIRTAS¦-YE (1)

Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlara, imkanlar ölçüsünde hizmet götürdüklerini söyleyen Sözen, çocukların mutluluklarından güç aldıklarını ifade etti. Başkan Sözen, “Dağıttığımız çantaların içerisinde, öğrencilerimizin kırtasiye ihtiyacını karşılayabileceği bütün malzemeleri tedarik ettik. Kentimizde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere her konuda olduğu gibi eğitim konusunda da verdiğimiz destek aralıksız devam edecek. Çocuklarımızın yüzündeki tebessümü görmek bizler için en büyük gurur kaynağı. Bu vesile ile yeni eğitim öğretim yılının velilerimize öğrencilerimize ve eğitmenlerimize başarılar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

+çANTA VE KIRTAS¦-YE (9)