TOROS KADINLARI EMEK PAZARI 16 EYLÜL’DE AÇILIYOR

toroskadınları

TOROS KADINLARI EMEK PAZARI 16 EYLÜL’DE AÇILIYOR

Manavgat Belediyesi’nin, kadınların kent ve aile ekonomisine katkıda bulunmaları amacıyla oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı, 16 Eylül 2017 Cumartesi Günü Saat 11.00’de Pazartesi Pazarı’nda açılacak. Manavgatlı kadınlar bundan sonra her Cumartesi günü, ürünlerini pazarlayacak

SOSYAL BELEDİYECİLİK

İnsan odaklı sosyal belediyecilik alanında hizmetlerine aralıksız devam eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, büyük bir sosyal projeye daha imza atıyor. Manavgat Belediyesi’nin kadınların istihdamını sağlamak amacıyla oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı Projesi’ne 16 Eylül 2017 Cumartesi Günü Saat 11.00’de Pazartesi Pazarı Meydanı içinde, büyük bir açılış töreni ve organizasyonlarla start verilecek.

7K4A0312

100 KADIN ÜRÜNLERİNİ SATACAK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kadınların kent ve aile ekonomisine katkıda bulunmaları ve Pazartesi Pazarı’na canlılık kazandırmak amacıyla hayata geçireceği proje, Manavgat halkı ve kadınlar arasında şimdiden heyecan yarattı. Proje kapsamında eğitimden geçirilen 40’ı gıda, 54’ü el sanatları dalında olmak üzere toplam 94 kadın, her Cumartesi günü, pazaryeri içerisinde ürünlerini satışa çıkaracak.

7K4A0313

SÖZEN DAVET ETTİ

Başkan Şükrü Sözen, Manavgat halkını Toros Kadınları Emek Pazarı açılışına ve her Cumartesi kurulacak olan pazara davet etti. Başkan Şükrü Sözen, “Bu projemizle Manavgat’ımızın ticari hayatına canlılık getirerek, kadınlarımızın sosyal hayata katılımını sağlamayı hedefliyoruz. Pazartesi Pazarı Meydanı’nda her Cumartesi kurulacak olan Emek Pazarı’mız tüm halkımızı kucaklayacak. Kentimizle bütünleşip marka haline gelecek olan pazarımızın açılışına tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

7K4A0354

7K4A0459