MANAVGAT'TA 3 BİN ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI

DSC_8913

MANAVGAT'TA 3 BİN ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI

2016 - 2017 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla harekete geçen Manavgat Belediyesi 3 bin adet çanta dağıtımı gerçekleştiriyor.

İçerisinde bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği tüm kırtasiye malzemelerinin olduğu çantalar, Manavgat'ta eğitim gören öğrenciler ve aileleri arasında memnuniyetle karşılandı. Eğitime verdiği destekle adından söz ettiren Manavgat Belediyesi 2016-2017 eğitim yılı öncesinde yine güzel bir hizmete daha imza attı.

DSC_8898

Manavgat'ta ihtiyaç sahibi ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrencilere yönelik içerisinde çeşitli kırtasiye malzemeleri bulunan 3 bin adet çantanın dağıtımını gerçekleştirdi. Yardımdan faydalanmak isteyen aileler öğrencilerin okuduğu okullardan alacakları öğrenci belgesi ile Manavgat Belediyesi Sosyal Yardım İşlerin Müdürlüğüne müracaat ederek faydalanabilecekler. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Dağıtılan çantalar içerisinde öğrencilerin kırtasiye ihtiyacını karşılayabilecek malzeme bulunuyor. Kentimizde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere her konuda olduğu gibi eğitim konusunda da verdiğimiz destek aralıksız devam edecek. Yeni başlayan eğitim yılı nedeniyle öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

DSC_8916

DSC_8921