MANAVGAT’TA 23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI

_NVG6087

MANAVGAT’TA 23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI

Manavgat Belediyesi, Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yıl dönümünde, Manavgat Belediyesi hopörlerinden 23 Nisan gününe özel çaldırdığı şarkılarla çocukların bayramını kutladı.

Kent halkının balkonlarını bayrak ve balonlarla süslemesi ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na ayrı bir coşku kattı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in, çocukların eğlenmesi ve coşkuyla kutlaması için çaldırdığı parçalara kent halkı da büyük bir coşkuyla eşlik ederek Türk Bayrağı ile balkonlara akın etti.

_NVG6037

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, kentte yaşayan çocuklar için özen ve anlamlı kılabilmek adına belediye hopörlerinden güne özel şarkı çaldıklarını söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “ Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı, bu özel günde bayramlarını kutlamak istedik. İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte onların bir nebze de olsa eğlenmesini ve geleceğe yönelik umutlarını taze tutmasını sağlamak bizim en büyük mutluluğumuz arasında yer alıyor. Bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nu kutluyor, hepsine mutlu ve aydınlık dolu yarınlar temenni ediyorum. Onlar bizim herşeyimiz” dedi.

_NVG6053

_NVG6084

_NVG6076

_NVG6057

_NVG6060

_NVG6109