MANAVGAT KEDİLERİ EV’LENDİ

DSC_3855

MANAVGAT KEDİLERİ EV’LENDİ

Manavgat Belediyesi ve Manavgat Yaşam Derneği’nin (MAYDER) birlikte düzenlediği “Manavgat Kedileri Ev’leniyor” etkinliği Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlendi.

Manavgat Belediyesi ve Manavgat Yaşam Derneği’nin (MAYDER) birlikte düzenlediği “Manavgat Kedileri Ev’leniyor” etkinliği Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirildi. Etkinliğe Manavgat Belediye Başkan Vekili Bülent Özgüven, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, Manavgat Yaşam Derneği Başkanı Ezgi Bahçealtı’nın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

DSC_3828

Daha önce de sosyal projelerini Manavgat Belediyesi desteği ile gerçekleştiren Manavgat Yaşam Derneği, Cumhuriyet Meydanı’nda 22 adet kedi evini boyadı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, küçük çocukların, ellerine boya fırçası alarak kedi evlerini boyaması keyifli anlara neden oldu. Etkinlik alanına gelen palyaço, minik çocuklarla beraber sandıkları boyarken, aileler de bu anı ölümsüzleştirmeyi ihmal etmedi. Boyanan kedi evlerinin, duyarlı işletmecilerin işyerlerinin önüne bırakılacağı ifade edildi.

DSC_3842

DSC_3852