MANAVGAT BELEDİYESİ'NE SODEM'DEN ÇEVRECİ BELEDİYE ÖDÜLÜ

IMG-20160313-WA0017

MANAVGAT BELEDİYESİ'NE SODEM'DEN ÇEVRECİ BELEDİYE ÖDÜLÜ

Manavgat Belediyesi, SODEM tarafından ''Çevre'' dalında yaptığı büyük yatırım ve çalışmaları ile “Çevreci Belediye” ödülüne layık görüldü.Manavgat Belediyesi, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından ''çevre'' alanında yaptığı çalışmalar nedeniyle ödüle layık görüldü.

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) iyi proje ve uygulamalarının duyurulması, paylaşılması, belediye başkanları arasındaki ilişki ve iletişimin güçlendirilmesi, proje ve bilgi alışverişi gerçekleştirilmesi için bir buluşma düzenledi.

SÖZEN ÖDÜLÜNÜ KILIÇDAROĞLU’NDAN ALDI

12-13 Mart tarihlerinde İzmir Seferihisar’da gerçekleşen buluşmada, derneğe üye belediyelerin örnek proje ve uygulamaları da ödüllendirildi. Yüz Belediyeden 500’ün üzerinde proje başvurusunun geldiği yarışmada başarılı belediyelere ödülleri verildi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “çevre” alanında yaptığı büyük yatırım ve çalışmaları ile SODEM tarafından ödüle layık görüldü. Başkan Şükü Sözen, ödülü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden aldı.

IMG-20160313-WA0015

ÇEVRECİ ÇALIŞMALARIMIZ TAÇLANDI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,''Türkiye'ye örnek bir belediye olarak; çağdaş bir kent olma yolunda hayata geçirdiğimiz projelerimizle SODEM 2016 Türkiye Çevre dalında Başarı Ödülünü Manavgat Halkımız adına CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun elinden aldık. Irmağı ile şelalesi ve doğal tüm güzellikleri ile turizmin başkenti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen kentimizde tüm projelerimizde çevreyi ön planda tutuyoruz. Bu ödül bizleri onurlandırarak belediyemizin çalışmalarını taçlandırdı. Görev sürecimizde çalışmalarımızda her zaman bizlere destek vererek yanımızda olan büyük Manavgat ailemize teşekkür ederim'' dedi.