BAŞKAN SÖZEN’DEN BELEDİYE YATIRIMLARINA YERİNDE İNCELEME

DNZ_6500

BAŞKAN SÖZEN’DEN BELEDİYE YATIRIMLARINA YERİNDE İNCELEME

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kenti geleceğe taşıyacak olan belediyenin büyük yatırım inşaatlarını yerinde denetledi. Pazartesi Pazarı, Fevzi Paşa, Atatürk Caddeleri ve Örnek Mahallesi Irmak Kıyısı düzenleme projelerini ekibiyle birlikte inceleyen Başkan Sözen, esnafın da sıkıntılarını dinledi

PAZARYERİ, CADDELER ve IRMAK KIYISI PROJESİ

Manavgat Belediyesi’nin kenti geleceğe taşıyacak büyük yatırımlarının inşaatları, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in titiz çalışma ve denetimi eşliğinde tüm hızıyla ilerliyor. Turizm kenti Manavgat’ın tanıtımı için geçtiğimiz hafta Berlin’deki turizm fuarına, ardından da SODEM tarafından Manavgat Belediyesi’ne verilen “Çevre Ödülünü” almak amacıyla İzmir’e geçen Başkan Sözen, ayağının tozuyla geldiği Manavgat’ta, devam eden belediye büyük çalışmalarını yerinde denetledi.

ESNAFIN SIKINTILARINI DİNLEDİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Pazartesi Pazarı Projesi, Fevzi Paşa, Atatürk Caddeleri ve Örnek Mahallesinde devam eden ırmak kıyısı düzenleme çalışmalarını başkan yardımcıları Sebahat Çevik ve Oytun Eylem Doğmuş’un yanı sıra birim müdürleri ve teknik ekibi ile birlikte inceledi, talimatlar verdi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, incelemeler esnasında esnafın sorunlarını dinledi, dilek ve şikayetleri not ettirdi. Başkan Şükrü Sözen, Fevzi Paşa ve Atatürk Caddeleri’nde yol ve kaldırım düzenlemesi çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini, hava koşullarının elverişli olması durumunda önümüzdeki hafta içerisinde asfalt döküm işlemlerinin gerçekleştirileceğini söyledi.

DNZ_6500

ESNAFA ve MANAVGAT HALKINA TEŞEKKÜR

Proje ve teknik ekiplerine yapılacak olan işlemlerle ilgili talimatlar veren Başkan Şükrü Sözen, incelemeler esnasında esnafla da esprili sohbetler yaptı.

Başkan Şükrü Sözen ''Manavgat'ın daha modern ve çağdaş hale gelebilmesi için yaptığımız çalışmalar hız kesmeden aralıksız olarak devam edecek. Atatürk ve Fevzi Paşa Caddeleri ile Pazartesi Pazarı inşaatı çalışmalarımız birlikte yürüyecek. Asat'ın çalışmaları nedeniyle bir süre geciken projelerimizi vatandaşlarımızı ve esnafımızı mağdur etmemek amacı ile büyük bir hız ve özveri ile sürdürüyoruz. Bunu vatandaşlarımız da yakından takip ediyor. Pazar yerini ve önemli iki caddemizi vatandaşlarımızın kaliteli vakit geçirebileceği sosyal ve ticari alanlar yapmak istiyoruz. Önemli projelerimizi hayata geçirdiğimiz bu süreçte, esnafımızın ve tüm Manavgatlı hemşerilerimin gösterdiği özveri için teşekkür ediyor, verdikleri destek nedeniyle sonsuz şükranlarımı iletiyorum” dedi.

DSC_0793