MANAVGAT BELEDİYESİ CİTY EXPO’DA PROJELERİNİ GÖRÜCÜYE

manavgatbelediyesi

MANAVGAT BELEDİYESİ CİTY EXPO’DA PROJELERİNİ GÖRÜCÜYE ÇIKARIYOR. MANAVGAT BELEDİYESİ STANDINA DAVETLİSİNİZ

Tüm yeni teknolojilerin sergileneceği Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, 16-18 Mart 2016 tarihlerinde 6. yılında Türkiye Belediyeler Birliği’nin çatısı altında ve Akdeniz Belediyeler Birliği koordinatörlüğünde Antalya Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerine kapılarını açıyor.

Manavgat Belediyesi de 6. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda yeni proje ve yatırımlarını tanıtmak amacıyla yerini aldı. Antalya City Expo Center’da Hall 6 Stand C6a’da yerini alacak olan Manavgat Belediyesi, fuarda eksiksiz bir şekilde tanıtım yapabilmek amacıyla hazırlıklarını sürdürüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, önemli bir belediyecilik platformu olan Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda belediye olarak yer almaktan gurur duyduklarını belirterek herkesi Manavgat standına davet etti.

BELEDİYELER İÇİN ÖNEMLİ BİR FUAR

Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda firmalar da, belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sunacak. Yurtdışından kardeş belediyeler ve tüm büyükşehir belediye başkanları davet edilecek. Özellikle Körfez ülkeleri ve Kuzey Afrika’dan belediye başkanları ve yöneticiler heyetler halinde ağırlanarak Türkiye’deki belediyelerle delegeler arasında görüşmeler sağlanacak.

MANAVGAT BELED¦-YES¦- RGB