MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN AĞAÇLARA KIŞLIK BAKIM

MANAVGAT BELED¦-YES¦- A¦ŞA+ç BAKIM VE BUDAMA ¦-+ŞLER¦-NE BA+ŞLADI (10)

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN AĞAÇLARA KIŞLIK BAKIM

Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sorumluluk bölgelerinde ki palmiye ve çalıların kışlık bakımını yerine getiriyor.

Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sorumluluk alanlarında ki palmiye ve çalıların kışlık bakımını gerçekleştiriyor.106 mahalleye, düzenli ve planlı bir şekilde hizmet veren Manavgat Belediyesi, 20 kişilik ekibiyle palmiye dallarının budanması ve kabuğunun soyulması işlemlerinin yanı sıra refüjler de ki çalıların temizlenmesi ve bakım işlemlerini de titizlikle yerine getiriyor.

MANAVGAT BELED¦-YES¦- A¦ŞA+ç BAKIM VE BUDAMA ¦-+ŞLER¦-NE BA+ŞLADI (3)

Side Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda ve Kumköy Cumhuriyet Bulvarı’nda devam eden çalışmalarda, palmiyelerin büyümesi ve çalıların bahar aylarında yeniden gür hale gelmesi amaçlanıyor. Kentin her anlamda yenilenmesine önem veren Manavgat Belediyesi ekipleri,

“ Belediye Başkanımı Şükrü Sözen’in talimatıyla düzenli olarak kentte yeşil alanlarımızın bakımlarını yapıyorum. Ağaç ve mevsimlik bitki çalışmalarımızı son derece önemsiyoruz. Yeşil örtümüze Manavgat’a yakışır bir şekilde bakıyoruz. Yeşili ve doğayı koruma çalışmalarımız planlı ve düzenli bir şekilde devam edecek” dedi.

MANAVGAT BELED¦-YES¦- A¦ŞA+ç BAKIM VE BUDAMA ¦-+ŞLER¦-NE BA+ŞLADI (6)

MANAVGAT BELED¦-YES¦- A¦ŞA+ç BAKIM VE BUDAMA ¦-+ŞLER¦-NE BA+ŞLADI (12)