MANAVGAT BELEDİYESİ KIZ ÖĞRENCİ MİSAFİRHANESİNDE İNGİL

¦-NG¦-L¦-ZCE DERSLER¦- (4)

MANAVGAT BELEDİYESİ KIZ ÖĞRENCi MİSAFİRHANESİNDE İNGİLİZCE VE VATANDAŞLIK DERSLERİ BAŞLADI

Manavgat Belediyesi, Kız Öğrenci Konukevi’ndeki kız öğrencilerin topluma daha yararlı bireyler olmasını sağlamak için çabalıyor. Konukevinde barınan kız öğrencilere, gönüllü öğretmenler tarafından İngilizce ve Vatandaşlık Bilgisi dersleri veriliyor.

Manavgat Belediyesi Kız Öğrenci Konukevi’nde barınan kız öğrencilerin eğitimine büyük önem veren Manavgat Belediyesi, okul saatleri dışında da onların başarısı için büyük çaba sarf ediyor. 2016-2017 eğitim öğretim yılında faaliyete geçen Manavgat Belediyesi Kız Öğrenci Konuk Evi’nde kalan 38 kız öğrenciye, gönüllü özel öğretmenler tarafından ücretsiz dersler veriliyor.

VATANDA+ŞLIK DERSLER¦- (6)

BAŞKAN SÖZEN’E TEŞEKKÜR

Haftada 2 gün verilen derslerde, öğrenciler okuldaki eğitimlerinin yanı sıra yurt bünyesinde de ders alarak eğitim alanında başarılı olmaya gayret ediyor.

Salı günü 19.30 da başlayan İngilizce dersi 21.00 da biterken, Çarşamba günü 19.30 da başlayan Vatandaşlık Bilgisi dersi 20.30 da son buluyor. Gönüllü özel öğretmenler etüd salonu ve bilgisayarlı çalışma odasında verdiği derslerde öğrencilerle tek tek ilgileniyor. Yurtta yaşamlarını sürdüren öğrenciler, derslerinde başarılı olacaklarını sözünü vererek Başkan Sözen’e teşekkür etti.

¦-NG¦-L¦-ZCE DERSLER¦- (7)