MANAVGAT BELEDİYESİNDEN SICAK ÇORBA İKRAMI

DSC_0554

MANAVGAT BELEDİYESİNDEN SICAK ÇORBA İKRAMI

Manavgat Belediyesi, sabahın erken saatlerinde kentin iki noktasında sıcak çorba ikramı yaparak, vatandaşların içini ısıtıyor. Çorba çeşmesine özellikle turizm çalışanları ve öğrenciler ilgi gösteriyor

SABAHIN İLK IŞIKLARIYLA

Hizmetlerinin odak noktasına insanı koyarak hizmet üreten Manavgat Belediyesi son günlerde yaptığı Sosyal Belediyecilik çalışmalarına her gün bir yenisini daha ekledi. Yeni yılı vatandaşlara kahve ikramı ile karşılayan Manavgat Belediyesi, şimdi de soğuk kış günlerinde, sabahın erken saatlerinde işe giden turizm çalışanları, öğrenciler, esnaflar ve vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunuyor.

DSC_0565

06.30-09.00 ARASINDA İKİ NOKTADA

“ Güne Sıcak Bir Başlangıç İçin Çorba İçin” sloganıyla, kış aylarında vatandaşların içini ısıtan Manavgat Belediyesi, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte bin kişiye çorba ikramı yapıyor. Çorba ikram çeşmesi, turizm çalışanlarının yoğunlukla kullandığı, Zübeyde Hanım Caddesi İmam Hatip Lisesi karşısı ve Hasan Fehmi Boztepe Caddesi Şelale Polis Karakolu karşısına kuruldu. Sabah 06.30’da başlayan çorba ikramı saat 09.00’a kadar devam ediyor.

DSC_0577

SÖZEN; “İMKAN VE KAYNAKLARIMIZI PAYLAŞIYORUZ”

Günün ilk ışıklarında, Manavgat Belediyesi’nin ikramıyla karşılaşan vatandaşlar yapılan hizmetten memnun olduklarını ifade ederek Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, “Bu yıl kış saati uygulamasına geçilmemesi nedeniyle, insanlarımız sabah evlerinden karanlıkta ve kahvaltı etmeden çıkmak zorunda kalıyor. Biz de bu düşünceyle işe, okula, işyerlerine giden vatandaşlarımıza sabah saatlerinde çorba ikramı yapmanın doğru olacağını düşündük. Amacımız belediyemizin imkan ve kaynaklarını tüm Manavgat halkı ile paylaşmak. Manavgat halkımızı sıcak çorba ikramımızdan tatmaya davet ediyorum. Herkese afiyet olsun” dedi.

DSC_0550