Başkan Amcadan Hediye Diş Macunu

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,içinde bulunduğumuz Öğretmenler Günü ve Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle yaptığı okul ziyaretinde hem öğretmenlerin gününü kutladı hem de öğrencilere diş macunu ve diş fırçası hediye etti.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, içinde bulunduğumuz Öğretmenler Günü ve Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle yaptığı okul ziyaretinde hem öğretmenlerin gününü kutladı hem de öğrencilere diş macunu ve diş fırçası hediye etti.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Öğretmenler Günü ve Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle Yunus Emre İlköğretim Okulu`nu ziyaret etti.Ziyarete Belediye Meclis üyeleri Erşan Özden, Bülent Özgüven,Hasan Şekerlisoy ve Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek de katıldı.Başkan Sözen,önce ana sınıfı ve ilköğretim birinci sınıf öğrencilerini ziyaret ederek diş macunu ve diş fırçalarını hediye etti. Başkan Sözen,minik öğrencilerle tek tek ilgilendi,onlarla oyunlar oynadı, diş fırçasını ve macununu nasıl kullanacaklarını öğretmeye çalıştı.

Başkan Sözen`den hediyelerini alan öğrenciler teşekkür etmeyi ihmal etmedi.Sözen daha sonra Okul Müdürü Salih Şen Özyürek ile birlikte öğretmenler odasına çıkarak Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü`nü kutladı.Sözen,``Amacımız yetişen yeni neslin diş fırçalama konusunda daha duyarlı olmasını sağlamak ve onlara diş fırçalamayı sevdirmek``dedi.