HUZUREVİ SAKİNLERİ BOĞAZ OTEL’DE MANGAL KEYFİ YAPTI

01

HUZUREVİ SAKİNLERİ BOĞAZ OTEL’DE MANGAL KEYFİ YAPTI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Belediyesi Huzurevi sakinleri ile birlikte Boğaz Otel Sahil Kafeteryasında düzenlenen mangal partisinde bir araya geldi.

Huzurevi Müdürlüğü’nün geleneksel hale getirdiği Boğaz Otel Sahil Kafedeki yemeğe, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, eşi Hatice Sözen, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti. Güzel havanın ve deniz manzarasının tadını çıkartan Huzurevi sakinleri, bol bol yürüyüş yaptı sohbet etti.

3

Huzurevi sakinlerinin kendi arasında düzenlediği tavla turnuvasına katılan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tavla oynadı, bol bol sohbet etti. Koca çınarlar, mutlu bir gün yaşadıklarını ve bu tür organizasyonların sık sık gerçekleştirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e ve Huzurevi personeline teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen ise Huzurevi’nde konaklayan koca çınarların her gününü özel kılabilmek amacıyla bu tür etkinliklerde bir araya geldiklerini ifade etti. Başkan Şükrü Sözen, “ Büyüklerimizle birlikte güzel havayı da fırsat bilerek deniz kenarında keyifli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Onlarla sık sık bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Onların mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur” dedi.

1

5

MNVG3382

MNVG3429

MNVG3422

MNVG3403