BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA

Untitled-1

BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN’DEN GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediyede çalışan personeliyle iş yerlerini ziyaret ederek bayramlaşma geleneğini bu bayram da sürdürdü. Sözen, bayram öncesinde tüm belediye personelini tek tek ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bu Ramazan Bayramı’nda da belediye personeliyle bayramlaşmayı ihmal etmedi. Kendisi gibi Manavgat’ta daha önce belediye başkanlığı yapan Babası İbrahim Sözen ve dedesi Şükrü Sözen’in geleneğini sürdüren Başkan Sözen, bayram öncesinde işyerlerini tek tek ziyaret etmek suretiyle belediyede çalışan personelleriyle bayramlaştı. Başkan Sözen sabah erken saatlerde ilk olarak Manavgat Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi’nde çalışan işçilerle bayramlaştı.

MNVG4118

MNVG4122

Başkan Sözen’e ziyaretler sırasında belediye başkan yardımcıları da eşlik etti. Başkan Sözen daha sonra sırasıyla Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Huzurevi, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi, Boğaz Otel, Hayvan Barınağı, Asfalt Şantiyesi, Side Ek Hizmet Binası, Manavgat Belediyesi Hizmet Binası, Zabıta Müdürlüğü, Atatürk Kültür Merkezi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Cenaze Hizmetleri Şantiyesi’ni ziyaret ederek buralarda görev yapan tüm personelle bayramlaştı. Bütün çalışanlar Başkan Sözen’i ayakta karşıladı. Tek tek personelin elini sıkıp Ramazan Bayramlarını tebrik eden Başkan Şükrü Sözen, herkesin aileleriyle birlikte mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ettiğini söyledi.

MNVG4125

MNVG4133

Başkan Sözen, ülke olarak zorlu bir süreçten geçildiğini dile getirerek bu bayramın birlik, beraberlik, kardeşlik ve hoşgörüye vesile olmasını dilediğini söyledi. Başkan Şükrü Sözen, kimi zaman çalışanlara çikolatayı kendi elleriyle ikram etti, esprili sohbetler yaptı. Başkan Sözen huzurevi sakinleriyle bahçede keyifli bir sohbet yaptı.

Huzurevi’nde yaşaya büyüklerin ellerini öpen Başkan Sözen, dilek ve şikayetleri dinledi. Huzurevi sakinleri Başkan Sözen’in bayram ziyaretinden çok mutlu olduklarını dile getirerek, “Kendisi bizi hiçbir bayram unutmuyor. Bunun dışında da her fırsatta uğrayarak halimizi hatırımızı soruyor. Ziyaretinden çok memnun olduk. Allah başkanımızdan razı olsun” dedi.

MNVG4150

MNVG4158

MNVG4197

MNVG4211

MNVG4221

MNVG4226

MNVG4240