BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖĞRETMENLERE KUTLAMA ZİYARETİ

IMG_5090 BAŞKAN SÖZEN’DEN ÖĞRETMENLERE KUTLAMA ZİYARETİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tüm gün boyunca Manavgatlı öğretmenleri yalnız bırakmadı. Başkan Sözen sabah saatlerinde İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programına katıldı.

Başkan Sözen öğle saatlerinde ise Manavgat’taki çeşitli okullara öğretmenler günü ziyareti yaparak onların bu çok özel gününü kutladı. Başkan Sözen, kentin en eski ve köklü okullarından olan Çağlayan Ortaokulu’nu ziyaretinde bu güzel günün anısına canlı çiçek ve çikolata hediye olarak götürdü. Başkan Sözen’i Çağlayan Ortaokulu Müdürü Hüseyin Bal ve öğretmenler okul girişinde karşıladı. Başkan Sözen, özellikle öğrenciler tarafından da yoğun ilgi ve sevgi seli karşılandı. Daha sonra hep birlikte öğretmenler odasına geçilerek Öğretmenler Günü pastası kesildi.

IMG_5066

Başkan Sözen’in Öğretmenler Günü çiçeği üzerine iliştirdiği not ise herkesin beğenisini topladı. Sözen bir süre öğretmenlerle sohbet ederek onların dilek ve şikayetlerini dinledi. Başkan Sözen, “Öğretmenlerimiz, Sevgi elçilerimiz, yaşama sevincimiz, toplumdaki huzurumuz, ülkedeki barışımız, gururumuz, yolumuzu aydınlatan, geleceğimizi şekillendiren ışıklarımızdır. Amacımız bu güzel günde onları ziyaret ederek gönüllerini almaktı. Bu duygularla değerli öğretmenlerimizin önünde saygı ve sevgiyle eğiliyorum, Başta Başöğretmenimiz Ulu Önderimiz Atatürk olmak üzere hakkın rahmetine kavuşmuş öğretmenlerimizi minnet ve saygıyla anıyor, bugün Cumhuriyet ve aydınlık geleceğimizin teminatı olan çok değerli eğitim neferlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Manavgat’ımızın öğretmenlerimiz sayesinde her gün bir adım daha ileriye gideceği inancımızla her zaman yanlarında olduğumuzu da vurgulamak istiyorum” dedi

IMG_5114

IMG_5194