2015’İN SON MECLİS TOPLANTISI SİDE’DEKİ EK HİZMET BİNA

IMG_5573

2015’İN SON MECLİS TOPLANTISI SİDE’DEKİ EK HİZMET BİNASINDA

Manavgat Belediyesinin 2015 yılının Aralık ayı son belediye meclis toplantısı, Side’deki Ek hizmet binasında yapılacak. 2 Aralık 2015 Çarşamba günü Saat 14.00’deki toplantı, son derece modern bir şekilde düzenlenen Side Ek Hizmet Binası’ndaki meclis toplantı salonunda yapılacak.

Manavgat Belediyesi bünyesindeki İmar Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü, Plan Proje Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğü birimleri geçtiğimiz aylarda, Side’de yeni yapılan hizmet binasına taşınmışlardı. Side’deki hizmet binası, vatandaşların da büyük beğenisini topladı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bir meclis toplantısında yaptığı konuşmada Side’deki ek hizmet binasında büyük ve modern bir meclis toplantı salonu tasarlandığını ve tamamlanır tamamlanmaz da ilk meclis toplantısının burada yapılacağı konusundan bahsetmişti. Başkan Sözen, “Büyüyen Manavgat’ımızda halkımıza en iyi hizmet verebilmek en büyük amacımız. Bu düşünceyle inşasını tamamladığımız Side’deki Ek Hizmet Binamız büyük bir yükü kaldırdı.

IMG_5568

IMG_5577

Belediyemizin bazı müdürlükleri daha önceden Side’ye taşınmıştı. Buradaki yerleşim ve hizmet alımı konusunda vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyoruz. Hizmet binasına son derece modern bir meclis toplantısını da ilave ettik. Bundan sonra meclis toplantılarımızı yeni ve daha modern bir salonda yapacağız. Manavgat her şeyin en iyisine ve güzeline layık. Böylesine güzel bir yapıyı kente kazandırdığımız için mutluyuz” dedi.

IMG_5607