BAŞKAN SÖZEN’DEN GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA

IDL_0644

BAŞKAN SÖZEN’DEN GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediyede çalışan personeliyle iş yerlerini ziyaret ederek bayramlaşma geleneğini bu Kurban Bayramı’nda da sürdürdü.

Başkan Sözen, kamu kurumlarının 9 günlük tatile girmesi nedeniyle Cuma günü sabahın erken saatlerinde işyerlerini tek tek ziyaret etmek suretiyle belediyede çalışan personeliyle bayramlaştı. Başkan Sözen sabah erken saatlerde ilk olarak Manavgat Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi’nde çalışan işçilerle bayramlaştı.

IMG_8132

Başkan Sözen daha sonra sırasıyla Boğaz Otel, Huzurevi, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi, Kültür Merkezi, Hayvan Barınağı, Asfalt Şantiyesi, Belediye Başkanlığı, Zabıta Müdürlüğü, Cenaze İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleriyle tek tek işyerlerini ziyaret etmek suretiyle bayramlaştı. Bütün çalışanlar Başkan Sözen’i kapıda karşıladı. Tek tek personelin elini sıkıp Ramazan Bayramlarını tebrik eden Başkan Şükrü Sözen, herkesin aileleriyle birlikte mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ettiğini söyledi. Başkan Sözen, ülke olarak zorlu bir süreçten geçildiğini dile getirerek bu bayramın birlik, beraberlik, kardeşlik ve hoşgörüye vesile olmasını dilediğini söyledi.

IDL_0620

Başkan Sözen huzurevi sakinleriyle de keyifli sohbet yaptı. Huzurevi sakinlerinin ellerini öpen Başkan Sözen, uzun süre büyüklerle espriler yaparak sohbet etti. Huzurevi sakinleri Başkan Sözen’in bayram ziyaretinden çok mutlu olduklarını dile getirerek, “Kendisi bizi hiçbir bayram unutmuyor. Bunun dışında da her fırsatta uğrayarak halimizi hatırımızı soruyor. Ziyaretinden çok memnun olduk. Allah ondan razı olsun” dedi.

IMG_8167