BARIŞ SUYU FESTİVALİ SONA ERDİ

EBRU

BARIŞ SUYU FESTİVALİ SONA ERDİ

Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen 23. Barış Suyu, Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali Zakkum ve Ebru Gündeş konseri ile sona erdi.

Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen 23. Barış Suyu, Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali Zakkum ve Ebru Gündeş konseri ile sona erdi. Festivalin son gününde Manavgat halkıyla buluşan ünlü müzik grubu Zakkum, kent halkına unutulmaz bir konser vererek en sevilen şarkılarını beraber seslendirdi. Zakkum’a festival plaketini ve çiçeğini Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Levent Ardıç takdim etti. .Zakkum’un ardından sahneye çıkan Ebru Gündeş, ortalığı adeta kasıp kavurdu. On binler Gündeş’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ederken Ebru Gündeş ise sahneden inerek şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. Ebru Gündeş’in unutulmaz konserini Zakkum’da büyük bir beğeniyle dinledi.

MNVG5982

GÜNDEŞ’TEN SÖZEN’E TEŞEKKÜR

Hit şarkılarını Manavgat halkı için seslendiren Ebru Gündeş’e festival plaketini Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat halkı adına takdim etti. Ebru Gündeş, Manavgat halkına ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e, unutulmaz bir akşam yaşadığından dolayı kendisi ve ekip arkadaşları adına teşekkür ederek her zaman Manavgat halkıyla bir arada olmak istediğini dile getirdi. Başkan Şükrü Sözen ise, Atatürk Kültür Merkezi’ni hınca hınç dolduran Manavgat halkının en beğenilen gruplarla buluştuğunu söyleyerek, unutulmaz bir festival yaşadığını ifade etti. Başkan Şükrü Sözen, “ 23. Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali’mizi adına yakışır bir şekilde barış ve kardeşlik içerisinde geride bıraktık. 4 gün boyunca gerek Festival Köyü’müzde gerek konserlerimizle halkımızla birlikte eğlenceli zamanlar geçirdik. Vatandaşlarımıza festivalimize gösterdiklerini yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Festival boyunca büyük özveri ile çalışan tüm ekip arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

MNVG6007

MNVG5993

MNVG6017

MNVG6067

MNVG6232

MNVG5817

MNVG5881

MNVG5833

MNVG6109

DJI_0023-001