BARIŞ SUYU FESTİVALİ’NDE NOSTALJİ

999

BARIŞ SUYU FESTİVALİ’NDE NOSTALJİ

23. Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali’nin 3.gününde düzenlenen etkinlikler, Manavgat halkını eğlendirmeye devam ediyor.

Yukarı Pazarcı Mahallesi Irmak Kenarı’nda organize edilen “Uçurtma Şenliği” ile başlayan festival etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı Sergi Alanı’nda kurulan açık hava sineması ile devam etti. 23. Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali’nin 3.gününde düzenlenen etkinlikler, Manavgat halkına hoş vakitler geçirtmeye devam ediyor.

MNVG3560

Yukarı Pazarcı Mahallesi Irmak Kenarı’nda organize edilen “Uçurtma Şenliği” ile başlayan festival etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı Sergi Alanı’nda kurulan açık hava sineması ile devam etti. Çeşitli sanat atalyöleri, workshoplar ve karaoke ile devam eden festivalde “Uçurtma Atölyesi ve Gösterisi” ve Açık Hava Sineması’nda bir araya gelen kent halkı unutulmaz anlar yaşadı. 7 den 70 e herkesin eğlendiği şenliklerde, minik çocukların gökyüzüne saldığı uçurtmalar, mutlu anlara sahne oldu. Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan açık hava sinemasında, Yeşilçam Sineması’nın unutulmaz filmi olan ve başrollerini, Kemal Sunal, Tarık Akan, Münir Özkul, Adile Naşit, Halit Akçatepe, Zeki Alasya, Metin Akpınar ve Emel Sayın’ın rol aldığı “ Mavi Boncuk” filmini birlikte izleyen vatandaşlar, nostalji dolu anlar yaşadı. Açık Hava Sinemasının ve Uçurtma Şenliği’nin Manavgat halkına nostalji yaşattığını ifade eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 23. Manavgat Barış Suyu Kültür, Turizm, Sanat ve Gençlik Festivali’ne tüm vatandaşları davet etti.

MNVG3591

MNVG3642

MNVG3731

MNVG3739

MNVG3747

MNVG3764

Tarih:25.07.2019