MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN TRANSFER ŞOV

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESPOR’DAN TRANSFER ŞOV

Bölgesel Amatör Ligi’ne (BAL) şampiyon parolası ile çıkmayı hedefleyen Manavgat Belediyespor, 14 yeni transfer ile 2019-2020 futbol sezonuna hızlı bir giriş yaptı

Bölgesel Amatör Ligi’ne (BAL) şampiyon parolası ile çıkmayı hedefleyen Manavgat Belediyespor, 14 yeni transfer ile 2019-2020 futbol sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Teknik Direktör Ali Haydar Durusoy yönetiminde sahaya çıkacak olan Manavgat Belediyespor, 4’ü iç transfer olmak üzere toplamda 18 futbolcuyu renklerine bağladı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in Side Ek Hizmet Binası’nda katıldığı imza töreninde, futbolcular, hedefleri olan, takım ruhunun ön plana çıktığı bir kulübe geldiklerini ve sezon sonunda şampiyon olarak ipi göğüsleyeceklerini söyledi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, takımı gençleştirdiklerini belirterek, takım ruhunu ön planda tutacak olan futbolcularla sezona gireceklerini belirtti.

MNVG6639

Başkan Şükrü Sözen, “ Kadromuza dahil ettiğimiz genç ve yetenekli futbolcularmızın kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum. Teknik yönetimimiz, taraftarlarımız ve futbolcularımızın enerjisi ile takımımızın sezon sonunda şampiyon olacağına inanıyorum. Hedefimiz şampiyonluk. Manavgat Belediyespor’umuzu bir üst lige çıkarmak için gereken tüm çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz dedi. Manavgat Belediyespor’a katılan futbolcuların isimleri ise şu şekilde; İç transferler, Fatih Gümüşel, Tunahan Aydın, Kerem Eryılmaz, Serkan Bultan, Efe Lorenzo Deniz. Dış transferler ise, İlker Günay- Kaleci (Kırıkkalespor) Fatih Oruç- Sağ bek (Serinhisarspor) İlyar Mahsuni- Kaleci (Kemerspor) Emre Yurt- sol bek(Anamur Belediyespor) Menderes Korkmaz- stoper(Kütahyaspor) Oğuzhan Yılmaz – stoper, (Ladik Belediyespor) Engin Ege-stoper (Bornova Belediyespor) Muhammed Akdeniz-orta saha (Yeni Amasyaspor) Şakir Bozlar- orta saha (Yeni Amasyaspor) Emrak Ekmekçi-sol açık( Kestel Belediyespor) Engin Ulutaş- sol açık (Kepez Belediyespor) Cihan Tan- sağ açık (Yeşilköyspor) Ayvaz Koç-santrafor (Salihli Belediyespor) Barlas Yener- santrafor(Ünyespor)

MNVG6694

MNVG6698

MNVG6734

MNVG6803

MNVG6815

MNVG6819

MNVG6834

MNVG6836

Tarih:05.08.2019