SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTL

1mayıs

SN. ŞÜKRÜ SÖZEN’İN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Alın terinin sembolü olan 1 Mayıs, çalışanların birlik, emek ve dayanışma günüdür. 1 Mayıs demokrasi ve güvenli bir geleceğin sembolüdür

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, çalışma hayatının sorunlarının irdelendiği, demokrasi kültürünün zirveye çıktığı, sevginin, barışın yeşerdiği bir bayram olarak hafızalarda yer etmiştir.

Günümüzün zor ekonomik koşullarında hayat şartlarıyla mücadele ederek ekmeklerini kazanmaya çalışan tüm işçilerimiz, çalışanlarımız bizim için birer kahramandır. Türk çalışanı, emeğinin karşılığını almayı ve güzel günleri görmeyi fazlasıyla hak etmektedir. Dileriz ki, bütün işçilerimiz ve emekçilerimiz, işleri için alın teri döksünler, emeklerinin karşılığını alsınlar.

7K4A1245

Manavgat Belediyesi olarak, işçisiyle, esnafıyla, memuruyla, her sektörden tüm emekçi çalışanlarıyla birlikte daha güzel mutlu yarınlara el ele, tek yürek yürümek en büyük amacımızdır. Hedefimiz sosyal barışın ve çalışma barışının sağlandığı güzel günleri yaşamak ve yaşatabilmektir.

Biz de 10 yıldır tüm belediye çalışanlarımızla tüm Türkiye’ye örnek olacak bir dayanışma içerisinde, Manavgat’ımızın güzel geleceği için çalışmaktayız ve çalışmaya da devam edeceğiz.

MNVG2546

Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünya umuduyla, tüm belediye çalışanlarımızın ve emekçi kardeşlerimizin, birlik ve dayanışma inancıyla 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutlarım.

Şükrü SÖZEN

Manavgat Belediye Başkanı