BAŞKAN SÖZEN’DEN YEMİŞLİ MESİRE ALANINA DEV TÜRK BAYR

YEMİŞLİ MESİRE ALANINA TÜRK BAYRAĞI (8)

BAŞKAN SÖZEN’DEN YEMİŞLİ MESİRE ALANINA DEV TÜRK BAYRAĞI

Manavgat Belediyesi D-400 Karayolu üzerinde bulunan Yemişli Mesire Alanı’na 30 metrelik bayrak direği dikerek dev bir Türk bayrağı astı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, D-400 Karayolu üzerinde bulunan Yemişli Mesire Alanı’na 30 metrelik bayrak direğine dev Türk bayrağı astırdı. Belediye ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışma kapsamında, bayrağın dikileceği alana beton dökümü ve parke yapımıyla sağlam temellere oturtulmasının ardından 30 metrelik dev Türk bayrağı göndere çekildi. Dev Türk bayrağının Yemişli Mesire Alanı’ndaki Mustafa Kemal Atatürk imzasının üzerine dikilmesi ise, yoldan karşıdan izleyenlere görsel bir şölen oluşturdu.

YEMİŞLİ MESİRE ALANINA TÜRK BAYRAĞI (7)

YEMİŞLİ MESİRE ALANINA TÜRK BAYRAĞI (10)

Şanlı Türk bayrağının gururla dalgalanmasına vesile olmanın onuru yaşadıklarını ifade eden Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Türk milletinin vazgeçilmez unsuru olan Türk Bayrağı’nın Yemişli Mesire Alanı’na daha da büyük bir anlam kattığını ifade etti. Başkan Sözen, “ Yemişli Mesire Alanı’mızda, şanlı Türk Bayrağı’mızı göndere çekmenin onurunu yaşıyoruz. Bu vesile ile bizlere özgürce yaşayabileceğimiz ve bu kutsal emaneti sonsuza kadar koruyabileceğimiz bir vatan bırakan başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bütün şehitlerimizi saygı ile yad ediyorum. Bizlere bıraktıkları kutsal emanet olan bayrağımızı sonsuza kadar büyük bir gururla dalgalandırmaya devam edeceğiz” dedi.

YEMİŞLİ MESİRE ALANINA TÜRK BAYRAĞI (3)