SÖZEN, MİNİK BAŞKANI MAKAMINDA AĞIRLADI

DSC_6484

SÖZEN, MİNİK BAŞKANI MAKAMINDA AĞIRLADI

Çağlayan İlköğretim Okulu 2F sınıf başkanı Deniz Yusuf Aydın'ı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, makamında ağırladı.

Çağlayan İlköğretim Okulu 2F sınıfı öğrencisi olan ve sınıf başkanı seçilmek için vaatlerde bulunan Deniz Yusuf Aydın, Başkan Sözen'e mail atarak yardım istedi. Yardım isteğini geri çevirmeyen Başkan Sözen, sınıfı boyatarak kitaplık yaptırdı. Aynı zamanda geri dönüşümün önemine değinmek amacıyla okul bahçesine geri dönüşüm kovaları yerleştirildi. Minik Deniz'in bu davranışından etkilenen Başkan Sözen, makamına davet ettiği Deniz'i ve annesini kapıda karşıladı.

DSC_6485

Deniz'in seçim vaatlerini dinleyen Başkan Sözen, ilerleyen zamanlarda yapması gerekenler için tavsiyelerde bulundu. 8 yaşında Atatürk sevdalısı olan Deniz'e Başkan Sözen Nutuk hediye etti. Gelecek nesillerin kendilerinin yerini alacak aydın ve çağdaş görüşlü bireyler olmalı için ellerinden gelen her türlü çabayı sarf ettiklerini belirten Başkan Sözen, '' Deniz gibi minik dostlarımıza elimizden gelen tüm yardımı yapmaya hazırız. Bize başvuru yaptığı anda gerekli birimlere talimat vererek çalışmaları başlattık. Artık daha ferah bir ortamda ders işleyebilecekler '' dedi.

DSC_6491