SANAYİ MAHLLESİ'NDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

DNZ_7190

SANAYİ MAHLLESİ'NDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Manavgat Belediyesi'nin Sanayi Mahallesi'nde başlattığı köklü ve modern çözümleri beraberinde getirecek olan yol, kaldırım, refüj, park, otopark, kanal kenarı düzenlemesi çalışmaları kapsamında ekipler kaldırım düzenlemelerini sürdürüyor

CADDE VE SOKAKLARIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler mahallelerde kaldırım, yol açma ve genişletme çalışmalarına hız vererek hizmet atağını sürdürüyor. Yeniden düzenlenen yollar ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlara rahat bir nefes aldırırken, Manavgat'ın gelişimine de katkı sağlıyor. Manavgat’ta cadde ve sokakların çehresini değiştirip güzelleştirip işlevselliğini artırmak amacıyla çalışan Manavgat Belediyesi, Sanayi Mahallesini de temiz ve kullanışlı yollara kavuşturmak için bir süredir özverili çalışmalara imza atıyor.

DNZ_7196

KALICI ASFALT AĞUSTOS’TA

Manavgat Belediyesi’nin Sanayi bölgesinde bir süredir sürdürdüğü yol, kaldırım, refüj, otopark ve kanal kenarına park çalışmaları bölgenin çehresini değiştirmeye başlarken işlevsel olarak da sanayi esnafını rahatlatıyor. Manavgat Belediyesi ekipleri şu anda düzenleme çalışmaları kapsamında kaldırım düzenlemesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kaldırımlar belediye ekiplerince büyük bir titizlikle döşeniyor. Bu arada CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım Şirketi'nin Sanayi Mahallesi'nde devam eden elektrik hatlarının yeraltına alınması çalışmaları nedeniyle kalıcı asfaltın ağustos ayında döküleceği belirtildi. Ağustos ayına kadar ise, esnafın mağduriyetini gidermek amacıyla geçici asfaltın döküleceği açıklandı.

DNZ_7185

HERŞEY ESNAF ve VATANDAŞLAR İÇİN

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Sanayi Mahallesi’ndeki çalışmaların bölge esnafının yüzünü güldüreceğini söyledi. Başkan Sözen, “Manavgat için çalışmaya ve projeler üretmeye devam ediyoruz. Sanayi Mahallesi'nde çalışan ekiplerimiz, bölgede yaşayan halkımızın ve esnafımızın yüzünü güldürmek için çalışmalarına devam ediyor. Esnafımızın sıkıntısını bir nebze gidermek amacıyla geçici asfalt dökeceğiz. Kalıcı asfaltımızı da Ağustos ayında dökerek bölgedeki çalışmalarımızı tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.