MANAVGAT BELEDİYESİ KREŞİ’NDE COŞKULU ANNELER GÜNÜ KUTL

DNZ_8082

MANAVGAT BELEDİYESİ KREŞİ’NDE COŞKULU ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde eğitimlerini sürdüren 82 minik, kreş yönetiminin düzenlediği organizasyonla hayatlarında ilk kez anneler gününü büyük coşku ve heyecan içinde kutladı.

ANNELERE ÇİÇEKLİ KARŞILAMA

Manavgat Belediyesi'nin büyük sosyal yatırımlarından birisi olan Kreş ve Gündüz Bakım Evi'nde öğrenimlerini sürdüren miniklerin hazırladığı Anneler Günü Partisi renkli görüntülere sahne oldu. Etkinliğe Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Kreş ve Gündüz Bakım Evi'ndeki tüm miniklerin aileleri katılırken, minikler annelerini kapıda çiçeklerle karşıladı.

DNZ_8072

DNZ_7995

MİNİKLERİN YÜZÜNDEN GÜLÜCÜK EKSİK OLMADI

Minik öğrenciler kendileri için hazırlanan birbirinden güzel oyunlarla gönüllerince eğlendiler. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de çocukların oyunlarına ortak olmayı ihmal etmedi. Minikler anneleri için kendi hazırladıkları hediyeleri annelerine takdim etti. Minikler bol bol anneleri ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Miniklerin anneler günü sevincine ortak olan Başkan Sözen, bu vesileyle başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzeri kendi annesi ve tüm annelerin Anneler Gününü kutladığını söyledi.