PAZARTESİ PAZARI KOMPLEKSİ 30 AĞUSTOS’TA AÇILIYOR

Untitled-1

PAZARTESİ PAZARI KOMPLEKSİ 30 AĞUSTOS’TA AÇILIYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kentin ticari hayatına, esnafa ve turizme katkı amacıyla hayata geçirdiği dev yatırımı Pazartesi Pazarı Kompleksi ve Otopark, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda sevilen sanatçı Koray Avcı konseriyle açılacak

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in büyük yatırımlarından birisi olan Pazartesi Pazarı Kompleksi ve Otopark, 30 Ağustos Zaferi’nin 95. Yıl dönümünde düzenlenecek olan muhteşem bir törenle hizmete açılacak. Başkan Sözen’in kentin ticari hayatına, esnafa ve turizme katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği dev projenin açılışında, ünlü sanatçı Koray Avcı da bir konser verecek.

PAZARTES¦- PAZARI (1)

SAAT 20.00’de ZAFER YÜRÜYÜŞÜ

Açılış töreni öncesinde Manavgat Belediyesi’nin organizasyonu ve Manavgat halkının katılımıyla 30 Ağustos Zafer Yürüyüşü düzenlenecek. Manavgat Belediyesi’nin vatandaşlara dağıtacağı bayrak ve meşalelerle yapılacak olan zafer yürüyüşü fener alayı Cumhuriyet Meydanı’nda saat 20.00’de başlayacak. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in önderliğindeki yürüyüş, yeni yapılan Pazartesi Pazarı kompleksinde son bulacak. Başkan Şükrü Sözen’in halka hitabından sonra açılış töreni düzenlenerek ardından da ünlü sanatçı Koray Avcı sahne alarak Manavgat halkına muhteşem bir konser verecek.

PAZARTES¦- PAZARI (3)

BAŞKAN SÖZEN’DEN DAVET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda tüm Manavgat halkını Zafer Yürüyüşü ve sonrasında düzenlenecek olan Pazartesi Pazarı açılışı ile Koray Avcı konserine davet etti. Başkan Şükrü Sözen,

“Atatürk ve Cumhuriyet Sevdasıyla çalışarak, siz vermiş olduklarımızı yapmanın gururunu hissediyoruz. Tüm Manavgat halkımızı, kentimize kazandırdığımız bu büyük yatırımımızın içinde, 30 Ağustos’un özündeki azim, zafer, başarı ve Cumhuriyetimize bağlılık ruhuyla ağırlıyor olmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Gelin 30 Ağustos’ta sizlerle bir arada olarak büyük zaferimizin 95. Yılını coşkuyla kutladıktan sonra Pazartesi Pazarı’nın açılışını yapalım” dedi.

PAZARTES¦- PAZARI (8)