MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MİMAR SİNAN VE KAVAKLI’YA SICAK

Untitled-1

MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN MİMAR SİNAN VE KAVAKLI’YA SICAK ASFALT

Manavgat Belediyesi’nin kış öncesinde 106 mahalle genelinde sürdürdüğü sıcak asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Belediye ekipleri son olarak Kavaklı Mahallesi 6524 numaralı sokak ve Mimar Sinan Mahallesi 6050 numaralı sokakta sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in talimatı doğrultusunda, sıcak havayı fırsata çeviren belediye ekipleri, yolu modern ve güvenli hale getirerek vatandaşların kullanımına sundu. Yollarının yenilendiğini ve hizmet taleplerine hızlı bir şekilde cevap verildiğini belirten mahalle sakinleri ve bölge esnafı, sıcak asfalt çalışmalarından dolayı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e ve ekibine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

KAVAKLI (5)

Mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak kent genelinde sıcak asfalt çalışmalarına devam edeceklerini belirten Başkan Sözen, “ Kış mevsimi öncesinde vatandaşlarımızın ayağının toza ve çamura değmesini istemiyoruz. Mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak yer ve zaman mefhumu gözetmeden halkımızın istek ve ihtiyaçlarını gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Manavgat Belediyesi’nin çalışmalarından tüm vatandaşlarımız ayrımsız ve ayrıcalıksız bir şekilde hizmet almaya devam edecektir” dedi.

MİMAR SİNAN (4)

KAVAKLI (4)KAVAKLI (3)KAVAKLI (2)KAVAKLI (1)